Kde nás láká v Praze bydlet

Máte-li svou oblíbenou čtvrť v Praze, snažte se najít pronájem bytu právě tam. V místě, kde se cítíte dobře a bezpečně, budete mít rádi svůj domov i okolí a budete se sem rádi vracet. To je důležité pro Váš pocit pohody. Není lehké navracet se denně někam, kde na Vás padají starosti či špatné zážitky spojené s určitým místem.

Pokud ještě nevíte, nebo jste se dosud nerozhodli, kde své nové bydlení hledat, nabízíme Vám několik tipů lokalit, které jsou pro život v Praze velice příjemné.

Nejzajímavější lokality pro cenově dostupné bydlení v Praze jsou čtvrti obklopující historické centrum města, tedy čtvrti Prahy 2, Prahy 3 a Prahy 5. Výhodou všech těchto míst je krátká vzdálenost do centra, velmi dobrá dopravní dostupnost do jiných částí města, množství nabízených služeb a kulturního vyžití v bezprostředním okolí bydliště.


Praha 2

Velmi poklidnou, čistou a bezpečnou částí hlavního města je Praha 2. Bydlení zde je velice příjemné a pohodové, vhodné zvláště pro rodinný život. Vinohrady, Nové Město a nedaleký Albertov jsou pokryty bohatou zelení, je zde velké množství parků i moderních dětských hřišť, které jsou pravidelně a pečlivě obhospodařovány.

Nachází se zde řada krásných činžovních domů, ale i několik residenčních areálů a novostaveb. Pronájem bytu na Praze 2 je výhrou snad pro každého.


Praha 3

Pakliže jste spíše bujařejší povahy a máte rádi bohémský způsob života, pak hledejte pronájem bytu na Praze 3 na Žižkově. Dostupnost do centra je výborná a naleznete zde obchody a obchůdky se vším možným, tedy nebudete muset pro potřebné věci jezdit daleko.

Kulturní život tu má punc lidovosti a nikdy se tu nenudíte. Je zde nespočet klubů a hospůdek a především milovníci nezávislého umění si zde přijdou na své. I proto tuto čtvrť rádi vyhledávají pro bydlení zvláště studenti, mladé páry a cizinci.


Praha 5

Tato městská část, resp. její čtvrť Smíchov, v dnešní době představuje komfortní variantu bydlení vzhledem k svým možnostem. Je tu totiž blízko jak do centra, tak do krásné přírody, kde si můžete od města odpočinout.

I Smíchov dříve býval lidovou čtvrtí a ponechal si dosud tento ráz ve své atmosféře. Dnes je však zcela moderní čtvrtí, která nabízí obchodní centra, velké kinosály, restaurace, kluby a hospůdky s lokálním pivem. Řada významných společností má své prestižní sídlo právě zde.

 

Vybrané tipy

Zuzka Klingrová

Zuzka Klingrová je významná osbnost jógového světa a  usměvavá, zářící trenérka. Nechte se okouzli jógou právě pod jejím vedením.

Kvalitní vestavěné skříně

Nábytek na míru s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku. Fotogalerie skříní je k dispozici zde.

 

Na téma skříně

Hledáte užitečné rady a zkušenosti týkající se výběru a výroby vestavěných skříní? Rádi Vám pomůžeme - NaTemaSkrine.cz

Bessergold.cz

Pražská pobočka něměcké společnosti Bessergold.de. Investiční zlato vám pomůže ochránit hodnotu vašeho majetku.

Vestavěné skříně a šatní skříně

Vestavěné skříně Praha a šatní skříně STAKO využívají nejmodernější design a materiály, díky tomu se vyznačují originalitou a vysokou kvalitou. Zároveň jsou praktické a také skvěle vypadají.

Optimalizace pro vyhledávače

Předních pozic Vašich stránek při hledání na klíčových portálech jako je Seznam.cz a Google je možné dosáhnout díky optimalizaci pro vyhledávače.

Aktuality

Nejnovější trend v ubytování? výjimečný styl, pohodlí a nadstandardní služby

Nejnovější trend nabízející pohodlné ubytování včetně služeb, které mnohdy přesahují standard. To je nový směr, nová moderní filozofie v ubytování.

Albertov Rental Apartments

... aneb pronájem bytu v Praze bez realitky! Albertov Rental Appartments je moderní residenční areál poskytující příjemné bydlení v klidné a malebné historické části Prahy nedaleko památkové rezervace Vyšehrad. Dostupnost do centra i jiných míst metropole je díky této lokalitě snadná a rychlá.